Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 180 PLN

Nasza filozofia

Świat stał się miejscem innym niż do tej pory znaliśmy, dlatego bliski kontakt z przyjaciółmi i rodziną bywa ważniejszy niż kiedykolwiek. Zbyt wielu mężczyzn zmaga się z codziennym stresem w samotności. A przecież nie ma wstydu w tym aby badać stan emocjonalny własny jak i swoich bliskich.

Jako marka oferująca produkty aktywnie zajmujące się kwestią stresu i niepokoju, mamy ambicję skupić się na mężczyznach, którzy chcą przejąć kontrolę nad poziomem lęku i wpłynąć pozytywnie na stan swojego umysłu poprzez codzienne, zdrowe nawyki:

stymulujący zapach!

Naturalny zapach stworzony z dwóch olejków eterycznych ma działanie łagodnie stymulujące, które może poprawić nastrój i rozjaśnić umysł. Jest korzystny w chwilach niepokoju. Powoduje przywołanie wspomnień do miejsc spokoju i relaksu.

Przykład: ta jedna wycieczka w Alpy, to jedno ulubione miejsce z dzieciństwa, ta jedna łąka zeszłego lata, itp.

niski poziom kortyzolu!

Kortyzol to ważny hormon odpowiedzialny za stres, lęk i depresję. Nasz aktywny składnik tworzy układ regulujący poziom kortyzolu w organizmie. W wyniku tego zmniejsza starzenie się skóry, wywołane stresem.

Skupiamy się na wyzwaniach, z którymi musi się zmierzyć współczesny mężczyzna:

stres!

Radzenia sobie z:

• Post-covidowym światem
• Szybkim tempem życia
• Niepewna przyszłością
• Lękami w pracy
• Solastaligią

ekologia!

Potrzebą:

• Naturalnych produktów
• Wegańskich formuł
• Zrównoważonego opakowania (recykling i ograniczenie pudełek)

higiena!

Poszukiwaniem:

• Ochrony antybakteryjnej
• Bezdotykowych rozwiązań
• Łatwości w użyciu
• Prawidłowych podstaw pielęgnacji

Aktywne składniki Stress Relief

Primadulcine®

Skin Stress Reliever - działa w sposób szczególny na HSD1, blokując przekształcanie kortyzonu w kortyzol, dzięki czemu tworzy układ regulujący poziom kortyzolu w organizmie i zmniejsza starzenie się skóry wywołane stresem. Kortyzol jest ważnym hormonem biorącym udział w stresie, lęku i depresji.

Primadulcine® zwiększa syntezę kwasu hialuronowego o 47%.

Olejek eteryczny z grejpfruta

Wykazuje działanie oczyszczające, reguluje pracę gruczołów łojowych, działa przeciwbakteryjnie i bakteriostatycznie. Ma działanie lekko pobudzające i tonizujące, poprawia nastrój, rozjaśnia umysł.

Olejek eteryczny z czarnego świerku

Ma działanie relaksujące, łagodzi stres i niepokój, rozjaśnia umysł, działa lekko antyseptycznie, oczyszczająco i przeciwzapalnie. Ma korzystny wpływ na układ oddechowy.

Innowacyjne formuły czystych i najwyższej jakości składników aktywnych zostały starannie zaprojektowane przy współpracy z technologiem Anią Wolfarth. Wszystkie nasze produkty posiadają badania laboratoryjne przeprowadzone pod kontrolą dermatologa specjalisty.

-10% na pierwsze zamówienie!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz zniżkę.

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje CI 180 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej