Ta witryna ma wsparcie dla Twojej konfiguracji. Zalecane przejście do Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 180 PLN

Nasza filozofia

Świat stał się miejscem innym niż do tej pory znaliśmy, dlatego bliski kontakt z przyjaciółmi i rodziną bywa ważniejszy niż kiedykolwiek. Zbyt wielu mężczyzn zmaga się z codziennym stresem w samotności. A przecież nie ma wstydu w tym, aby badać stan emocjonalny swój i swoich bliskich.

Jako marka, która stawia w centrum mężczyzn i ich codzienne wyzwania, chcemy pomóc mężczyznom przejąć kontrolę nad swoimi lękami i wpłynąć pozytywnie na stan swojego umysłu m.in. poprzez budowanie codziennych, zdrowych nawyków.

Dwa filary kosmetyków Kovalite

Aromaterapia

Naturalny zapach stworzony z dwóch olejków eterycznych ma działanie łagodnie stymulujące, które może poprawić nastrój i rozjaśnić umysł. Jest korzystny w chwilach niepokoju .Dzięki niemu przywołasz wspomnienie spokojnych i relaksujących Cię miejsc.

Kojące działanie

Kortyzol to obecny w naszym organizmie hormon stresu. Aktywny składnik kosmetyków Kovalite pomaga regulować poziom kortyzolu w organizmie i spowalnia starzenie się skóry wywołane stresem.

Szukamy rozwiązań na wyzwania współczesych mężczyzn

stresujące sytuacje

 • wprowadzanie rytuałów
 • uspokajający zapach
 • składnik aktywny regulujący poziom kortyzolu

troska o środowisko

 • naturalne składniki
 • wegańskie formuły
 • recyklingowalne opakowania
 • brak pudełek zewnętrznych

dbanie o higienę

 • ochrony antybakteryjnej
 • bezdotykowe rozwiązania
 • łatwości w użyciu
 • kompleksowa podstawa pielęgnacji

Aktywne składniki Stress Relief

Primadulcine®

Skin Stress Reliever - działa w sposób szczególny na HSD1, blokując przekształcanie kortyzonu w kortyzol, dzięki czemu tworzy układ regulujący poziom kortyzolu w organizmie i zmniejsza starzenie się skóry wywołane stresem. Kortyzol jest ważnym hormonem biorącym udział w stresie, lęku i depresji.

Primadulcine® zwiększa syntezę kwasu hialuronowego o 47%.

Olejek eteryczny z grejpfruta

Wykazuje działanie oczyszczające, reguluje pracę gruczołów łojowych, działa przeciwbakteryjnie i bakteriostatycznie. Ma działanie lekko pobudzające i tonizujące, poprawia nastrój, rozjaśnia umysł.

Olejek eteryczny z czarnego świerku

Ma działanie relaksujące, łagodzi stres i niepokój, rozjaśnia umysł, działa lekko antyseptycznie, oczyszczająco i przeciwzapalnie. Ma korzystny wpływ na układ oddechowy.

Innowacyjne formuły naszych kosmetyków zostały starannie zaprojektowane przy współpracy z technologiem Anią Wolfarth. Wszystkie nasze produkty posiadają badania laboratoryjne przeprowadzone pod kontrolą dermatologa specjalisty.

Odkryj produkty Stress Relief

-15% na pierwsze zamówienie!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz zniżkę.

Gratulacje! Twoje zamówienie spełnia warunki darmowej dostawy. Brakuje CI 180 zł do darmowej dostawy.
Brak więcej produktów do zakupu.