Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 180 PLN

W moim świecie pielęgnacja skóry to obowiązek każdego mężczyzny.

Jak powstało Kovalite?

Marka Kovalite powstała, ponieważ potrzebowałem takich produktów i wiedziałem, że inni też takich poszukują. Najlepsze produkty powstają z rzeczywistej potrzeby tych, którzy je tworzą.

Wspieranie marek kosmetycznych było częścią mojego życia zawodowego na długo przed powstaniem Kovalite. Wydało mi się naturalne, aby skorzystać z pozyskanego doświadczenia przy tworzeniu tego, co najlepsze w męskiej pielęgnacji skóry.

Pracując ponad dekadę w Szanghaju, pomagałem dużym i małym międzynarodowym firmom kosmetycznym budować swoją siłę na rynkach azjatyckich.

To był właśnie ten czas, kiedy standardy męskości zmieniły się po raz kolejny, a zwroty takie jak Skintelligent Men weszły to słownika branżowego. Co za niesamowity czas dla mężczyzn, aby naprawdę zadbać o swoją skórę! Mając taki właśnie projekt w głowie, nadarzył się moment, aby wrócić do domu i uczynić Kovalite prawdziwie polską marką.

Dlaczego Stress Relief?

Wszyscy jesteśmy narażeni na stres, który sprawia, że w naszych głowach odbywa się stale pełen niepokoju monolog. Napięcie i obawy towarzyszą nam każdego dnia. Aby zachować równowagę wewnętrzną, nie powinniśmy czuć oporu przed mówieniem o własnych troskach i zdrowiu psychicznym.

Spójrz na mnie - przeprowadzka całego życia i rodziny przez pół globu podczas ścisłych obostrzeń covidowych, odłożenie na bok międzynarodowej kariery i postawienie sobie wyzwania, jakim jest tworzenie nowej marki na rynku. Moim sposobem na radzenie sobie z tą presją i niepewnością są zdrowe, codzienne nawyki. Zróżnicowana dieta, regularne treningi, regenerujący sen i pielęgnacja skóry. To pozwoliło mi zachować równowagę wewnętrzną i złapać zdrowy dystans do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Używam kosmetyków nie tylko dla samej pielęgnacji skóry, ale także właśnie do utrzymania odpowiedniego rytmu w głowie. W dzisiejszych - zawiłych i niepewnych - czasach potrzebujemy małych, codziennych rytuałów, które pozwolą nam utrzymać się w skupienie i pozytywnym stanie umysłu.

Stworzyłem Kovalite dla każdego mężczyzny, który szuka takiej równowagi, nawet jeśli jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że można ją odnaleźć w codziennej pielęgnacji skóry.

"Healthy Habits Make A Ritual." – Chris Krakowski, założyciel Kovalite

Wizja zrównoważonej męskiej pielęgnacji

To, co nas określa, to nie tylko działania, które podejmujemy, ale także te, którym mówimy "nie". Kovalite chce mieć swój udział w kreowaniu świata bardziej przyjaznego naturze. Tworzymy świetne produkty, dbając jednocześnie, żeby ograniczać ich wpływ na środowisko.

Jak większość firm kosmetycznych, projektujemy, testujemy, wprowadzamy na rynek i sprzedajemy. To nasza codzienność. Rozważając nowych dostawców lub oceniając tych obecnych, stosujemy podejście, które stawia praktyki społeczne i środowiskowe na równi ze standardami jakości i wymaganiami biznesowymi.

Zdrowe nawyki tworzą rytuał

W Kovalite wierzymy, że zdrowi i szczęśliwi ludzie pracują lepiej. Proces tworzenia czegokolwiek - idei, produktu, usługi - to zawsze wynik ludzkich interakcji. Kluczem są ludzie.

Kovalite skupia się właśnie na ludzkich doświadczeniach, a szczególnie na sytuacjach powodujących stres, a w konsekwencji wpływających niekorzystnie na skórę. Zjawiska takie jak postcovidowy świat, solastalgia, wyzwania związane z karierą zawodową czy lęki o przyszłość towarzyszą nam na co dzień. My wierzmy, że wprowadzając zdrowe, codzienne nawyki do swojego życia, tworzymy rytuały, które pomagają czuć się lepiej i zachować równowagę w momentach niepewności.

Skąd wzięła się nazwa Kovalite?

Nazwa KOVALITE pochodzi od słowa kowelin (covellit). Jest to rzadko występujący minerał, ostry na krawędziach i trudny w obróbce. Jednak przy odrobinie starań może stać się centralnym elementem biżuterii. 

Tak właśnie widzimy współczesnego mężczyznę. Jest nieco szorstki i trudny w obróbce, ale wydobyty ze swojej skorupy ma potencjał pokazać prawdziwe, łagodniejsze oblicze.

Kovalite to koncepcja zaawansowanej linii produktów męskich, która pomoże Ci w stworzeniu pielęgnacyjnego rytuału.

-10% na pierwsze zamówienie!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz zniżkę.

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje CI 180 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej