Ta strona ma ograniczoną obsługę Twojej przeglądarki. Rekomendujemy użycie Edge, Chrome, Safari lub Firefox.

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 180 PLN

Pielęgnacja skóry to obowiązek każdego mężczyzny.

Jak powstało Kovalite?

Marka Kovalite powstała ponieważ potrzebowałem takich produktów i wiedziałem, że inni też takich poszukują. Powszechną wiedzą jest to, że najlepsze produkty powstają z rzeczywistej potrzeby tych, którzy je tworzą.

Wspieranie marek kosmetycznych było częścią mojego życia zawodowego na długo przed powstaniem Kovalite. Wydało mi się naturalne aby skorzystać z pozyskanego doświadczenia przy tworzeniu tego co najlepsze w męskiej pielęgnacji skóry.

Pracując ponad dekadę w Szanghaju, pomagałem dużym i małym międzynarodowym firmom kosmetycznym budować swoją siłę na rynkach azjatyckich.

To był właśnie ten czas, kiedy standardy męskości zmieniły się po raz kolejny, a zwroty takie jak Skintelligent Men weszły to słownika branżowego. Co za niesamowity czas dla mężczyzn, aby naprawdę zadbać o swoją skórę! Mając taki właśnie projekt w głowie, nadarzył się moment, aby wrócić do domu i uczynić Kovalite SKIN prawdziwie polską marką.

Dlaczego Stress Relief?

Wszyscy jesteśmy narażeni na stres, który sprawia, że ​​w naszych głowach odbywa się nieprzerwana kłótnia z własnym sobą? Stres i niepokój towarzyszą nam każdego dnia. Nie powinniśmy czuć oporu przed rozmową o własnych troskach i nie powinniśmy się wstydzić przyznać, jak duży ma to wpływ na nasze zdrowie psychiczne.

Weź mnie jako przykład: przeprowadzka całego życia i rodziny przez pół globu podczas ścisłych obostrzeń covidowych, odłożenie na bok „międzynarodowej” kariery i postawienie sobie wyzwania jakim jest tworzenie nowej marki na rynku. Jak inaczej radzić sobie z taką presją, jeśli nie poprzez zdrowe, codzienne nawyki? Zdrowa dieta, trening, sen i pielęgnacja skóry. Niemniej jednak decyduję się na używanie kosmetyków nie tylko dla samej pielęgnacji skóry, ale także właśnie do utrzymania odpowiedniego rytmu w głowie. W tym tak zwanym świecie post-covidowym potrzebujemy małych, codziennych rytuałów, które pozwolą utrzymać nas w skupieniu i z pozytywnym stanem umysłu. Postanowiłem stworzyć Kovalite SKIN dla każdego mężczyzny, który szuka takiej równowagi, nawet jeśli jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że można ją odnaleźć w codziennej pielęgnacji skóry.

"Healthy Habits Make A Ritual." – Chris Krakowski, założyciel Kovalite SKIN

Wizja zrównoważonej męskiej pielęgnacji

To, co nas określa, to nie tylko działania, które podejmujemy, ale także te, którym mówimy "nie". Chcemy mieć swój udział w tworzeniu świata bardziej przyjaznego środowisku. Naszą misją jest tworzenie jak najlepszych produktów tak, aby nie powodować niepotrzebnych szkód oraz aby brać odpowiedzialność za nasz wpływ na środowisko.

W Kovalite SKIN wierzymy, że zdrowi i szczęśliwi ludzie tworzą lepsze produkty. Proces tworzenia czegokolwiek, czy to na poziomie przemysłowym, czy rzemieślniczym, to zawsze wynik ludzkich interakcji. Kluczem są ludzie.

Jak większość firm kosmetycznych, projektujemy, testujemy, wprowadzamy na rynek i sprzedajemy. To są nasze mocne strony. Rozważając nowe fabryki opakowań lub materiały źródłowe, albo oceniając te obecne, stosujemy podejście, które stawia praktyki społeczne i środowiskowe na równi ze standardami jakości i wymaganiami biznesowymi.

Zdrowe nawyki tworzą rytuał

Kovalite SKIN skupia się na sytuacjach powodujących stres, a w konsekewncji wpływających niekorzystnie na skórę. Zjawiska takie jak postcovidowy świat, solastalgia, obawa o środowisko, lęki związane z karierą zawodową czy też z tym co wydarzy się jutro, zostaną z nami na długo. My wierzymy, że wprowadzając zdrowe, codzienne nawyki tworzymy rytuały, które mogą być skuteczne w momentach niepewności.

Skąd wzięła się nazwa Kovalite?

Kovalite to gra słów od słowa „Covellin”. Kowelin to rzadki minerał siarczku miedzi, atrakcyjny i poszukiwany kamień kolekcjonerski, czasami używany jako kamień dekoracyjny. Bardzo męski minerał, pożądany, ale nie oszałamiający od pierwszego wrażenia. Rodzaj kamienia, który może symbolizować nas, mężczyzn. Kovalite SKIN to koncepcja zaawansowanej linii produktów męskich, która pomoże Ci w stworzeniu pielęgnacyjnego rytuału.

-10% na pierwsze zamówienie!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz zniżkę.

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie dostarczymy gratis! Brakuje CI 180 zł do darmowej dostawy.
Nie można dodać więcej